Het eerste aardehuis in Olst is verkocht

2017 11 21 verkoop hendrikellyOp 2 november maakten Hendrik en Elly bekend dat hun huis verkocht is. Met gemengde gevoelens. “Een keuze van het hoofd en niet van het hart”, zoals Elly vertelt in het interview dat zij gaf voor RTV-Oost. Klik hier voor de uitzending.

 

Ted en Betty uit Dieren zijn de gelukkige toekomstige buren. Zaterdag 4 november kwamen ze nog even langs in de wijk. Buurman Pieter vierde die dag zijn verjaardag en vond het natuurlijk leuk als de nieuwe buren even langskwamen om kennis te maken! “Aardige mensen”, vertelt Pieter achteraf. En dat wil je ook voor onze wijk!

We werken niet met een ballotagecommissie, dus het gaat puur op gevoel. Elly geeft aan dat ze het belangrijk vindt dat er mensen in hun huis en onze wijk komen wonen met het hart op de goede plek. “ We hebben de huizen met zoveel liefde en toewijding gebouwd. Het is belangrijk dat mensen dat kunnen waarderen”.